LAMPFOT i glas, "Peacock", Elme glasbruk.

274588. LAMPFOT i glas, "Peacock", Elme glasbruk.

Vas omgjord till lampfot, borrat hål för sladd.

Höjd 34 cm.

Repor.
Smutsig.
Bruksskick.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34 cm.

Repor.
Smutsig.
Bruksskick.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 4 200