BOKSKÅP, 1800-tal.

BOKSKÅP, 1800-tal.
2745885. BOKSKÅP, 1800-tal.

Delbart
Höjd 200 cm
Bredd 99 cm
Djup 34 cm.

Renoverad, kompletterat. Låsta dörrar men går att öppna. Smärre skador. En list avfasad.

Gör en kostnadsfri värdering!
2745885. BOKSKÅP, 1800-tal.

Delbart
Höjd 200 cm
Bredd 99 cm
Djup 34 cm.

Antal besök: 1 190