SOFFBORD, "Bonaza", Esko Pajamies, Asko, Finland. 1960/70-tal.

274583. SOFFBORD, "Bonaza", Esko Pajamies, Asko, Finland. 1960/70-tal.

Bok. Längd 77, bredd 40, höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 989