TAKPENDEL, glas och metall, modell, L1770, sannolikt Peter Behrens, Siemens. 1920/30-tal.

274579. TAKPENDEL, glas och metall, modell, L1770, sannolikt Peter Behrens, Siemens. 1920/30-tal.

Glaskupor samt patinerad mässing.
Höjd ca 53 cm.

Bruksslitage, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 53 cm.

Bruksslitage, patina.

Antal besök: 1 321