KAFFESERVIS. 4 delar, silver, Stockholm, 1800-1900-tal, vikt ca. 1556,9 gram.

274576. KAFFESERVIS. 4 delar, silver, Stockholm, 1800-1900-tal, vikt ca. 1556,9 gram.

Gräddsnäcka, OL, Stockholm 1874.
Kaffekanna, bricka och sockerskål, BH Edlund, Stockholm, 1900-tal.

Bruksslitage. Gräddsnäcka med buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 696