MATSALSSKÅP, mahogny, rokokostil, sent 1800-tal.

274543. MATSALSSKÅP, mahogny, rokokostil, sent 1800-tal.

Längd 100, bredd 42, höjd 192 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 479