HYLLSYSTEM, 17 delar, Stringmodell, 1950/60-tal.

274531. HYLLSYSTEM, 17 delar, Stringmodell, 1950/60-tal.

11 hyllplan, längd 78, bredd 19,5 cm. Gavlar, 2 st, bredd 18, höjd 76, 2 st, gavlar, bredd 26,5, höjd 76 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Märken. Repor.

Antal besök: 671