HANS LARSSON. Akvarell, Tillbedjan, signerad.

274523. HANS LARSSON. Akvarell, Tillbedjan, signerad.

23 x 15 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Hans Larsson (1910–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 15 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Hans Larsson (1910–1973)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 284