BYRÅ, 3 lådig, med intarsia, gustaviansk, 1700-tal.

274439. BYRÅ, 3 lådig, med intarsia, gustaviansk, 1700-tal.

Ek, möjligen Tyskland. Höjd 86 cm. Längd 124 cm Djup 60 cm.
Originallås och beslag.

Bruksslitage samt några torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originallås och beslag.

Antal besök: 859