MARIKA LANG. Färglitografi.

MARIKA LANG. Färglitografi.
2744163. MARIKA LANG. Färglitografi.

Carpe Diem. Signerad och numrerad 40/150 ex.
54x40 cm.

Mindre ytslitage.

Marika Lang (Född 1961)

Gör en kostnadsfri värdering!

54x40 cm.

Mindre ytslitage.

Marika Lang (Född 1961)

Antal besök: 394