ALEXANDER LANGLET. RIDANDE KAROLIN.

2744129. ALEXANDER LANGLET. RIDANDE KAROLIN.

Olja på duk, signerad och tydligt daterad, ca 40x32 cm.

Alexander Langlet (1870–1953)

Gör en kostnadsfri värdering!

Alexander Langlet (1870–1953)

Antal besök: 910