SKRIVBORD, 1900-talets första hälft.

274384. SKRIVBORD, 1900-talets första hälft.

Björk.
Ca. längd 138, bredd 77, höjd 77 cm.

Bruksslitage. Skiva med sprickor. Faner saknas på 2 ställen på baksida, samt mindre spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk.

Antal besök: 590