SPEGEL i teak, 1960-tal.

SPEGEL i teak, 1960-tal.
274322. SPEGEL i teak, 1960-tal.

Höjd 80 cm. Bredd 40 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 80 cm. Bredd 40 cm.

Slitage och repor.

Antal besök: 590