TELEFONHYLLA, teak / string. 1950/60-tal.

2743220. TELEFONHYLLA, teak / string. 1950/60-tal.

Med låda.
Mått 40 x 24 x 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med låda.
Mått 40 x 24 x 22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 598