MODELLBILAR, 10 stycken, Dinky Toys.

2743050. MODELLBILAR, 10 stycken, Dinky Toys.

Två Dinky Super Toys:
Willeme (märkt Made in France), längd 23 cm
Euclid Rear Dump Truck, längd 14,5 cm
Fyra bilar, skåpbil Trojan, släpvagn Land Rover, lastbil med släp och bärgningsbil Dinky Toys:
Mått 9,5 - 17,5 cm
Samtliga förutom Willeme märkta Dinky Toys, Meccano Ltd. Made in England.

Bruksslitage, ställvis kraftigt, skador och saknade delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två Dinky Super Toys:
Mått 9,5 - 17,5 cm

Antal besök: 684