FÅTÖLJ, Dux, Ljungs Industrier AB, 1900-talets andra hälft.

27430. FÅTÖLJ, Dux, Ljungs Industrier AB, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkt. Reglerbar sits. Grå klädsel.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 4 720