SKÅP, sengustavianskt, omkring 1800.

274286. SKÅP, sengustavianskt, omkring 1800.

Ca. längd 130, bredd 53, höjd 179 cm.

Slitage, repor, slagmärken, maskstunget. Renoverat och kompletterat. Senare underdel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 847