JOSEP OLIVÉ. Utsikt över kusten.

2742759. JOSEP OLIVÉ. Utsikt över kusten.

Akvarell på papper
Signerad
48x63 cm.

Träram. Det har inte undersökts utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell på papper
Signerad
48x63 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 241