MATTA, rölakan, omkring 1950/60-tal. signerad L. ca. 163x162 cm.

274256. MATTA, rölakan, omkring 1950/60-tal. signerad L. ca. 163x162 cm.

Geometriskt mönster.

Bruksslitage. Fläckar. Större slitage på kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Geometriskt mönster.

Antal besök: 1 265