FÅTÖLJ, Emma, 1900-talets mitt.

2742260. FÅTÖLJ, Emma, 1900-talets mitt.

Höjd ca 85 cm
Bredd ca 73 cm
Djup ca 72 cm
Sitthöjd ca 42 cm.

Bruksslitage, repor & märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 85 cm
Bredd ca 73 cm
Djup ca 72 cm
Sitthöjd ca 42 cm.

Antal besök: 569