SOLSTOL, fällbar, 1950/60-tal.

2742202. SOLSTOL, fällbar, 1950/60-tal.

Solstol, ställbar, ihopfällbar, Sverige 1950/60-tal. Hopfällt mått 153 x 64 cm.

Bruksslitage, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, patina.

Antal besök: 799