SYBORD, 1960-tal.

SYBORD, 1960-tal.
274202. SYBORD, 1960-tal.

På hjul. Längd ca. 65, bredd 36, höjd 57 cm.

Slitage, fläckar, slagmärken. Skador på hjul.

Gör en kostnadsfri värdering!
274202. SYBORD, 1960-tal.

Antal besök: 630