PIPA, troligen med silverbeslag samt POKAL, silver på träfot.

274196. PIPA, troligen med silverbeslag samt POKAL, silver på träfot.

Pipa, längd ca. 35 cm.

Slitage, skador. Pokal med inskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pipa, längd ca. 35 cm.

Antal besök: 559