SIDEBOARD, "Trio", Nils Jonsson, Troeds, 1900-talets andra hälft.

27416. SIDEBOARD, "Trio", Nils Jonsson, Troeds, 1900-talets andra hälft.

Skyltmärkt. Längd 191, bredd 45, höjd 72 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 8 982