FILMAFFISCH, "Zorros Hämnd", J. Olséns Lito, Stockholm.

274161. FILMAFFISCH, "Zorros Hämnd", J. Olséns Lito, Stockholm.

98.5 x 68.5 cm.

Veck. Skador. Bruksslitage. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

98.5 x 68.5 cm.

Antal besök: 1 020