JONAS ÅKESSON. KAVALLERISTER.

JONAS ÅKESSON. KAVALLERISTER.
2741450. JONAS ÅKESSON. KAVALLERISTER.

Olja på duk, vagt signerad samt daterad 1910, 29,5x57 cm.

Kraftig krackelyr.

Jonas Åkesson (1879–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

Kraftig krackelyr.

Jonas Åkesson (1879–1970)

Antal besök: 510