GOLVUR, ek, omkring 1800.

GOLVUR, ek, omkring 1800.
27413. GOLVUR, ek, omkring 1800.

Höjd ca 218 cm.

Lod & pendel saknas, slitage, skador, renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 218 cm.

Antal besök: 898