MÄSSINGSFÖREMÅL, 5 delar, Gusum.

2741140. MÄSSINGSFÖREMÅL, 5 delar, Gusum.

Tändställ, höjd ca 11cm.
Askfat, diameter ca 10cm.
Cigarettställ, höjd ca 8.5cm.
Cigarrsnoppare, höjd ca 7cm.
Objekt, höjd ca 3cm.

Bruksslitage, mindre bucklor, möjligen lagning på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tändställ, höjd ca 11cm.
Askfat, diameter ca 10cm.
Cigarettställ, höjd ca 8.5cm.
Cigarrsnoppare, höjd ca 7cm.
Objekt, höjd ca 3cm.

Antal besök: 345