SYBORD, 1900-talets tredje fjärdedel.

274109. SYBORD, 1900-talets tredje fjärdedel.

Bordsskiva ligger lös ovanpå, shackbräde på ovansida, innehåller syutensilier.
Höjd 42 cm.

Ställvis hårt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm.

Ställvis hårt slitage.

Antal besök: 624