PARAPLYSTÄLL, gjutjärn, 1800-tal.

274096. PARAPLYSTÄLL, gjutjärn, 1800-tal.

Nederdel lös.
Höjd 75 cm.

Har stått utomhus, hårt slitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nederdel lös.
Höjd 75 cm.

Antal besök: 1 562