SOFFA samt FÅTÖLJER 3 delar, 1940/50-tal.

274077. SOFFA samt FÅTÖLJER 3 delar, 1940/50-tal.

Svängd form. Klädd i beige textil med dekor av blommor. Längd soffa ca 185 cm.

Slitage, fläckar, smärre textilskador på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 873