BASTU, Hecht, Essential, infraröd, 6 paneler, 2000-talet.

2740540. BASTU, Hecht, Essential, infraröd, 6 paneler, 2000-talet.

Mått 120 x 100 x 190 cm.
Står på pall, enkel att plocka ner,
Vikt ca 115 kg.

Märken, repor, fläckar, slitage.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 120 x 100 x 190 cm.
Vikt ca 115 kg.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 919