MODELLSKEPP, karack, "Golden Dragon", Holland.

2740515. MODELLSKEPP, karack, "Golden Dragon", Holland.

Längd ca 35 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Slitna segel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 35 cm.

Antal besök: 397