LANTERNA, Ahlemann Schlatter Bremen Metallwarenfabrik, Tyskland 18/1900-tal.

274050. LANTERNA, Ahlemann Schlatter Bremen Metallwarenfabrik, Tyskland 18/1900-tal.

Koppar och glas. Fotogenbelysning. Höjd 45.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 10 417