GUNNAR ZETTERSTRÖM. Olja på pannå, signerad.

274049. GUNNAR ZETTERSTRÖM. Olja på pannå, signerad.

Stockholmsmotiv.
Ca. 29x37 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stockholmsmotiv.
Ca. 29x37 cm.

Antal besök: 1 036