LUIGI ROCCA (GEB. 1952). Nedre Manhattan.

2740443. LUIGI ROCCA (GEB. 1952). Nedre Manhattan.

Luigi Rocca (f. 1952), gicléetryck på duk baserat på målning, signerad längst ner till höger, med konstnärens stämpel på baksidan, signerad, numrerad och betitlad igen, exemplar 3/10, ca. 116 x 146 cm, med ram ca. 128 x 158 cm.

Mindre tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre tecken på slitage.

Antal besök: 942