GABRIEL STRANDBERG. "Kvarnforsen". Olja på pannå, signerad.

274026. GABRIEL STRANDBERG. "Kvarnforsen". Olja på pannå, signerad.

Daterad a tergo 1941.
Ca. 50x65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad a tergo 1941.
Ca. 50x65 cm.

Antal besök: 1 233