KISTA, allmoge, furu samt smide, 1800-tal.

273990. KISTA, allmoge, furu samt smide, 1800-tal.

Välvt lock.
Längd ca 87 cm.
Bredd ca 48 cm.
Höjd ca 45 cm.

Hårt slitage, delvis saknas spikar, ett flertal beslag lösa.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Välvt lock.
Längd ca 87 cm.
Bredd ca 48 cm.
Höjd ca 45 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 576