BOKHYLLA, Barockstil, Norge, 1900-tal.

273987. BOKHYLLA, Barockstil, Norge, 1900-tal.

Spiralformade pilastrar. Skuren dekor. Längd 170, bredd 30, höjd 70 cm.

Slitage. Nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 169