PORTFOLIO, "Fem svenska grafiker", 5 litografier, signerade och numrerade 353/360.

273929. PORTFOLIO, "Fem svenska grafiker", 5 litografier, signerade och numrerade 353/360.

Reinhold Ljunggren, "Tidig marsmorgon".
Lennart Gram, "Vinterfågel".
KA Pehrson, "Ballad i G-moll".
Roland Svensson, "Vinterskymmning vid Sandhamn".
Nisse Zetterberg, "Medan det ännu är vinter".

Gör en kostnadsfri värdering!

Lennart Gram, "Vinterfågel".

Antal besök: 1 687