PORTFOLIO, "Fem svenska grafiker", 5 litografier, signerade och numrerade 353/360.
273929. PORTFOLIO, "Fem svenska grafiker", 5 litografier, signerade och numrerade 353/360.
Reinhold Ljunggren, "Tidig marsmorgon".
Lennart Gram, "Vinterfågel".
KA Pehrson, "Ballad i G-moll".
Roland Svensson, "Vinterskymmning vid Sandhamn".
Nisse Zetterberg, "Medan det ännu är vinter".
Lennart Gram, "Vinterfågel".