GJUTJÄRNSFÖREMÅL, 3 delar, 1800-tal, samt BLÅSBELGAR, 2 st, 18/1900-tal.

273913. GJUTJÄRNSFÖREMÅL, 3 delar, 1800-tal, samt BLÅSBELGAR, 2 st, 18/1900-tal.

Galler, längsta längd 81 cm.
Blåsbelgar, längd 54 - 55 cm.
(OBS tungt).

Hårt slitage, delvis skadat, rostanlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Galler, längsta längd 81 cm.
Blåsbelgar, längd 54 - 55 cm.
(OBS tungt).

Antal besök: 454