KERAMIKFÖREMÅL, 20 delar, bl.a. Rosenthal, Beswick, 1800-1900-tal.

27389. KERAMIKFÖREMÅL, 20 delar, bl.a. Rosenthal, Beswick, 1800-1900-tal.

Sjöhundar, ett par, Beswick.
Frukttallrikar, 4 st, Rosenthal.
Biskvifiguriner mm
Höjd ca 3-23 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sjöhundar, ett par, Beswick.
Biskvifiguriner mm
Höjd ca 3-23 cm.

Skador.

Antal besök: 1 080