ILKKA PÄRNI. Komposition, serigrafi, signerad J Pärvi och daterad -96 samt numrerad 56/300.

273854. ILKKA PÄRNI. Komposition, serigrafi, signerad J Pärvi och daterad -96 samt numrerad 56/300.

30x40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

30x40 cm.

Antal besök: 2 116