AFTER JOSEP TORRES CLAVÉ. EFTER. Fåtölj.

2737777. AFTER JOSEP TORRES CLAVÉ. EFTER. Fåtölj.

Cedro och Aenea
I stil med GATCPAC. Utgåva av Mobles 114 från 1900-talets sista kvartal, efter designen av Torres Clavé 1934.
73x70,5x78 cm.

I gott skick. Lätt ytslitage.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Cedro och Aenea
73x70,5x78 cm.

I gott skick. Lätt ytslitage.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 851