SILVERFÖREMÅL, vikt ca. 684,3 gram.

2737762. SILVERFÖREMÅL, vikt ca. 684,3 gram.

Bland annat skedar.

Bucklor, inskription. Ett skedblad med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat skedar.

Antal besök: 192