BORDSLAMPOR, ett par, teak och glas, 1900-talets andra hälft.

273748. BORDSLAMPOR, ett par, teak och glas, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca. 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 266