CITTRA, Harpeleik-Zither, Östtyskland.

2737396. CITTRA, Harpeleik-Zither, Östtyskland.

Storlek 42 x 52 cm.

Lösa strängar förekommer.
Visst dekorbortfall.
Låda med skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 42 x 52 cm.

Lösa strängar förekommer.
Visst dekorbortfall.
Låda med skador, slitage.

Antal besök: 466