SERVERINGSVAGN, Rotting, 1900-talets mitt.

2737118. SERVERINGSVAGN, Rotting, 1900-talets mitt.

82x48 cm, höjd 58 cm. Skiva i flerfärgad plast.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, skador.

Antal besök: 530