BOKSKÅP, trä, 1800/1900-tal.

BOKSKÅP, trä, 1800/1900-tal.
2737000. BOKSKÅP, trä, 1800/1900-tal.

Munblåst glas.
Tvådelat.
Höjd ca 240 cm.
Höjd på underskåp ca 81 cm.
Bredd ca 142 cm.
Djup på underskåp ca 38 cm.

Slitage och skador. Skav, märken, smuts, sprickor. Runda sågade hål i baksida och sida. Övre dörrar går ej att låsa.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Munblåst glas.
Tvådelat.
Höjd ca 240 cm.
Höjd på underskåp ca 81 cm.
Bredd ca 142 cm.
Djup på underskåp ca 38 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 011