BERT ÖSTERLUND. Olja på duk.

BERT ÖSTERLUND. Olja på duk.
273699. BERT ÖSTERLUND. Olja på duk.

Sittande flicka, signerad. 50x61 cm.

Ram med mindre skada.

Bert Österlund (1912–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med mindre skada.

Bert Österlund (1912–1981)

Antal besök: 945